но какое там) засыпало за ночь, и снег идёт и идёт...
2 Category: Еда Cancel Хотела убрать чашку на зимовку но какое там)засыпало за ночь, и снег идёт и идёт... #10чашеккофе#всемвеснакофе мой друг Post for marathon #всемвесна This post was written specifically for the creative marathon #всемвесна. Click on the button to find out more about the creative marathon. You can see other posts by marathon runners using the hashtag #всемвесна